Radio antike

Shitet nga: ok 30 Krr 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio antike me llampa ne gjendje pune te vitit 1950 orgjinale
Qmimi 100 Euro
Mob 045 906 326
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim