Radio me cd i lexon gjitha cd edhe dvd

Shitet nga: sefa 26 Dhj 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   40 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes radion per vetur 25 euro i lexon gjitha cedejat edhe dvd asht i ri bajm edhe naj ndrrim me telefon 044367733
QMIMI I FUNDIT ASH KY 25 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim