Radio me dvd

Shitet nga: radio 30 Gsh 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet radio me dvd e shes per arsye se e kam shit veturen e per at arsye e shes ne gjendje te rregullt qmimi fundit 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim