Radio nga Gjermania

Shitet nga: Avzi 28 Nën 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes radiot, paisje nga gjermania;
Radio - JVC, qmimi 30 euro
Radio - SONY me usb, 35 euro
Radio - PIONEER me usb, 35 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim