Radio per Opel Zafira model i ri

Shitet nga: Blenishti 10 Jan 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet Radio per Opel Zafira model i ri ne gjendje te rregullt e sapoardhur nga ch
Qmimi 80 euro per me shum info kontakt ne nr kontaktues 045305741
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim