Radio vjetra

Shitet nga: re 06 Maj 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio philips punon
Tv univerzum nuk punon 1965
Radio normande me batery punon 1965
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim