Radio

Shitet nga: Elektronik 09 Gsh 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio JVC: e pa perdorur dhe eshte ne rregull qmimi 70€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim