Shiten Zmadhuesit te ardhur nga Zvicrra

Shitet nga: Zmadhues 11 Shk 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shiten zmadhuesit te ardhur nga zvicrra 2x200v
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim