Shiten zvushnikt

Shitet nga: xxxx 01 Shk 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes zvushnikt panasonic te ardhura prej gjermanis jan ne gjendje te rregullt qmimi 130€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim