Shitetn

Shitet nga: Jeton 01 Mar 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shiten importuar nga gjermanija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim