Zerim

Shitet nga: Behar 06 Dhj 00:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet zerimi 2 max cop Fbt 1 cop 2 satelita
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim