Zmadhues , Radio , Pajaqalla , DVD

Shitet nga: dini 02 Mar 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shiten komplet ose me cope
DVD , Zmadhues, Radio , Studio, Pajaqalla, DVD Recorder , DVD Home Cinema , zvoshnika te vogel dhe te mdhaj , te gjitha jan e te ardhuna nga zvicrra
ne foto jane vetem nje pjese e fotografuar

045809678
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim