Zmadhues druri Grundig

Shitet nga: oki 22 Dhj 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Zmadhues druri Grundig gjatesia 058cmx022cm

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim