Zmadhues zeri

Shitet nga: ferizaj 17 Pri 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shiten komplet ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim