Zmadhus per Muzike(mbrenda Kerrit)

Shitet nga: Driton 27 Dhj 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

399 EUR   459 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Zmadhuse te zerit -Pajarqall, 1500W( Per kerre)
Plus Box 800w , qmimi perfshine te gjitha paisjet qe shihen ne Fotografi .
Te ardhura nga Gjermania,qmontimi eshte bere nga Kerri.
Jan ne gjendje te Rregullt
Per me shume info:
Nr Kontaktit: +37744116274
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim