Zvushnik

Shitet nga: Armend 05 Shk 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes zvushnik qmini sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim