aparat per frymarrje

Shitet nga: naser 14 Dhj 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes aparat per frymarrje aparat gjerman punon ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim