projektor

Shitet nga: ardjan 22 Shk 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
projektor komplet me paisje lasera ( ndriqim per kafiteri) printer sfiqi komplet per pc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim