radio t llojeve te ndryshme

Shitet nga: lindi 20 Jan 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   1 520 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
radoi te llojeve te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim