shes bassin 800w<1200w

Shitet nga: kenan avdyli 10 Jan 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes basin made in china 15inch 800w i ka 1200w i qet nje bas tmir edhe tfort kutin e re profisionale te marume kush osht i iteresun le te thirr flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim