shes kutin per bass

Shitet nga: kenan avdyli 10 Jan 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes kutin per bass 12 edhe e re e pa perdorur esht mir e rregullume e shtrengume qdo 10cm ka shtraf e pa pshtjellur me tepi kush osht i interesun veq muj me ja pre per bas perpara ma shum smuj me juv ba sen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim