shes zvoshnikt pajaqall mikset

Shitet nga: arton 31 Dhj 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes paisjet e elektronik audio zvoshnik pajaqall mikset
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim