shitet muzika ne gjendje te rregullt

Shitet nga: xhemajl 15 Shk 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim