AKCION,,,Risia ere,,,Paisjet e zerimit profesion..

Shitet nga: Islam 14 Maj 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR   5 499 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Ipet lire se u shku pronari jasht dhe Kane mbete ska kush ti perdor shum pak jan bajtur pra mund Te shifen ne foto ejani binduni ,,,keto po i pershkruj ma qarte jane keto paisje
4 cope bas bina 118s 80hh /18she pover 1600 wat
4 cop kutia 10/12 2000wat peak 8 ohms, 1000 rms program
2 kutia 10/15 2000w . peak 8 ohms, 1000 rms program
1 dynacord powermete 1600 16 kanale
2 copa slleva/crest cpx 2600w
4 mikrofona shur b58 me kabell komplet
2 stallaka te mikrofonave ...
Mos me shkruni ne imell adress mesazh se nuk ju kthej menihere se hi rrallehere klm
Qmimi shum shum i voliqem ejani,ska kerkun ma lire!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim