Panasonic RP-HT161 U SHIT FLM

Shitet nga: Besi Th 10 Dhj 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   18 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Shes ndegjueset origjinale Panasonic modeli RP-HT161. Jane model 'over the ears' qe mbulojne komplet veshet per kufizim te zerave te jashtem. Shume adekuate per DJ, Filma dhe Muzik.

SHKRUANI SMS NE 049780023 APO VIBER +38649780023 NESE NUK PERGJIGJEM THIRRJEVE SEPSE MUND TE JEM NE PUNE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim