Perforcues shum i mir

Shitet nga: 045403368 15 Shk 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   70 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Shes perforcuesin 470 SW
Qmimi 30 shum i mir osht dhe nuk osht shtrejt

045403368
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim