Portable Docking Speaker System and Charger

Shitet nga: Docking System 04 Gsh 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   22 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Shes sistemin muzikor AVOL per iPhone dhe iPod me dalje zerimi prej 2 x 2W (RMS) dhe gjithashtu ne te njejten kohe bene edhe mbushjen e iPhone ose iPod. Gjithashtu ka edhe portin Aux-in ku mund te behet lidhja e MP3 ose CD Player.

Vetem per iPhone 4s,dhe me posht gjithashtu edhe per iPod.

Per me shume shikoni foton!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim