Shitet studio per inxhizimin e kengeve

Shitet nga: Fis 31 Dhj 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Urgjent shiten pajisjet per studio (mikrofoni, mikseta, pajoqalla, 2 zvushnik, tavolina).
Pajisjet jan te gjitha ne gjendje te rregullt dhe pa asnje demtim.
Qmimi sipas marreveshjes.
Tel, viber: +38649178674
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim