Adaptera per llaptop HP DELL ASUS.TOSHIBA

Shitet nga: Avni 06 Krr 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes adaptera per llaptop hp dell acerr Toshiba si dhe adaptera per monitora samsung etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim