Amd Fx 6350+MSI 970 Gaming

Shitet nga: Adem Sadiku 16 Dhj 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   230 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes FX 6350,motherboard MSI 970 Gaming dhe 8 gb ram ddr3 1600 mhz,jan ne gjendje te rregult,pak te perdorura jan te ardhura nga Kanadaja.procesori vje pa cooler.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim