Apple AirPort Express ruter internet U SHIT FLM

Shitet nga: Besi Th 06 Krr 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes Apple AirPort Express, Router per Wireless (Wi-Fi) qe hyn direkt ne rrym. Ka portin per LAN dhe pastaj shume lehte konfigurohet nga iPhone apo PC, Mac per shperndarje te rrjetit a,b,g,n.
Gjithashtu ka portin per dalje Audio 3.5 mm qe dmth muzikat qe keni ne PC, Mac, iPhone, iPad, iPod (qe kane wifi) mund ti beni play/stream direkt ne studio permes AirPlay. Eshte shume i vogel, sa nje adapter afersisht.
Kush e din qka eshte, e din qka blen :)
Qmimi Fiks.
Ju lutem shkruani viber +38649780023 ose SMS ne 049780023 nese nuk u pergjigjem thirrjeve sepse mund te jem ne pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim