Apple Bluetooth Keyboard - U SHIT!!

Shitet nga: Besi Th 06 Tet 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes modelin e fundit te tastatures origjinale Apple Bluetooth Keyboard. Eshte e perdorur por shume e ruajtur.
Punon me te gjitha paisjet Bluetooth.
MacBook Pro, Air, iPhone, iPad, MacMini, iMac
Si dhe me laptopa tjere qe nuk jane Apple por qe kane Bluetooth.
Tastatura eshte me layot apo model Europian.


Ju lutem shkruani viber +38649780023 ose SMS ne 049780023 nese nuk u pergjigjem thirrjeve sepse mund te jem ne pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim