Canon PIXMA MP140 - multifunction printer

Shitet nga: Agim 20 Pri 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet Canon PIXMA MP140 Color MFP. Printerit i mungojne ngjyrat (duhet blere) dhe pjesa e perparme ku dalin te printimet.

Perdryshe printeri ka punuar nji vit ne zyre dhe eshte ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim