Canon w6400

Shitet nga: Alban 02 Shk 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet canon w6400 i pershtatshem per printimin e pikturave dhe projekteve ne leter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim