Cisco paisje

Shitet nga: Bajram 04 Maj 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Ferizaj
Cisco 800 Series 1 copë
Cisco 1700 Series 1 copë
Cisco 1800 Series 1 copë
Cisco Catalyst 2950 Series 2 copë

keto paisje shiten ne te gjitha ne TOTAL= 500€ per ne qmim shum te volitshem dhe jan te gjitha funksionale.(te testuara )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim