Cooler lga775 dhe socket 478

Shitet nga: gzim 25 Krr 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   5 EUR

Komuna: Ferizaj
Cooler lga775 dhe socket 478 qesi qe jan n foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim