Dy hardiska Ata

Shitet nga: Qendrim 01 Jan 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shesh dy hardista ata nja 160 gb dhe nja 40 gb baj ndrrim me naj telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim