Flutura flladitese me tekst - LED light FAN

Shitet nga: Bajram 29 Mar 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Eshte fluture flladitese si dhe sherben per reklamacion, shenoni ne qdo rresht deri 20 shkronja i programoni ne kompjuter edhe ate mund ta perdorni ku do qe ka prot USB, mund te shkruani psh: ''Mire se vini'' ose qka deshironi ju, ose qmimet, perdoret per lokale te ndryshme apo ku doni.

Per me shume shiko foto dhe linkun e videos me poshte.

Paisja eshte e re pa perdor ne paketim.

https://www.youtube.com/watch?v=w1oOKobkKnw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim