GoFlex Net Seagate

Shitet nga: GoFleX Net 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes pajisjen GoFlex Net e cila ju mundeson ti qaseni te dhenave tuaja ne shtepi kudo qe jeni dhe keni internet. Mund te beni lidhjen e pajisjes USB ose te ndonje Hard Disku External.

Per me shume shikoni linkun me poshte:

http://www.seagate.com/gb/en/external-hard-drives/network-storage/home/goflex-net/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim