Graphic Card kartel grafik ati radeon 7970

Shitet nga: game 11 Tet 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes kartel grafike ati radeon sapphire 7970 kom dhe 7950 te perdorura 5 muaj ne gjendje perfekte kan dhe ka 1 vit garancion

asus
sapphire
XFX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim