HI TECH LAPTOP & DESKTOP SERVICE

Shitet nga: HI TECH 21 Maj 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
BEJM RIPARIMIN E LAPTOPAVE SI DHE POSEDOJM PJES PER LAPTOP DHE DESKTOP.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim