HI TECH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "HI TECH" 06 Gsh 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Posedojm pjes per Laptop dhe PC si HP, DELL, ACER, PACKARDBELL, LENOVO, IBM, SONY VAIO, etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim