HP Docking station ( PA286A )

Shitet nga: muzafer 06 Tet 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 EUR

Komuna: Ferizaj
shes Dockingstation te ri pa perdor me gjith adapter te vetin origjinal komplet prej zvicres dhe cd libra

1 x AC adapter 18,5v 6,5A 120W
3 x Hi-Speed USB - 4-PIN USB type A
1 x PoweredUSB 2.0 - 4-PIN USB type A
1 x audio - uitgaande lijn/koptelefoon - mini-telefoon 3,5 mm.
1 x audio - ingangslijn/microfoon - mini-telefoon 3,5 mm.
1 x parallel - IEEE 1284 (EPP/ECP) - 25-pens D-Sub (DB-25)
1 x scherm/video - VGA - 15-pens HD D-Sub (HD-15)
1 x scherm/video - DVI-Digital - 24-pens digitale DVI
1 x modem - telefoonlijn - RJ-11
1 x netwerk - RJ-45
1 x toetsenbord - algemeen - 6-pens mini-DIN (PS/2 stijl)
1 x muis - algemeen - 6-pens mini-DIN (PS/2 stijl)
1 x serieel - RS-232 - 9-pens D-Sub (DB-9)

Per kta lloje te llaptopav
Compatible with /met

HP Compaq 6510b Business Notebook PC
HP Compaq 6515b Business Notebook PC
HP Compaq 6710b Business Notebook PC
HP Compaq 6715b Business Notebook PC
HP Compaq 6720t Mobile Thin Client
HP Compaq 6910p Business Notebook PC
HP Compaq 8510p Business Notebook PC
HP Compaq 8510w Mobile Workstation
HP Compaq 8710p Business Notebook PC
HP Compaq 8710w Mobile Workstation
HP Compaq nc4200 Business Notebook PC
HP Compaq nc4400 Business Notebook PC
HP Compaq nc6120 Business Notebook PC
HP Compaq nc6220 Business Notebook PC
HP Compaq nc6230 Business Notebook PC
HP Compaq nc6320 Business Notebook PC
HP Compaq nc6400 Business Notebook PC
HP Compaq nc8230 Business Notebook PC
HP Compaq nc8430 Business Notebook PC
HP Compaq nw8440 Mobile Workstation
HP Compaq nw9440 Mobile Workstation
HP Compaq nx6125 Business Notebook PC
HP Compaq nx6325 Business Notebook PC
HP Compaq nx7400 Business Notebook PC
HP Compaq nx8220 Business Notebook PC
HP Compaq nx9420 Business Notebook PC
HP Compaq tc4200 Tablet PC
HP Compaq tc4400 Tablet PC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim