Hardisk 80GB per Llaptop PATA/IDE 2.5"5 400RPM

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: TECH WORLD 03 Shk 14:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Ferizaj
Shesim hardiska te llaptova me shumice dhe pakice ,garancion 5 muaj.

Kontaktoni ne Viber 37745269603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim