Hardiska, procesora, ram memorie power suplay etj

Shitet nga: adhurim 24 Pri 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Ferizaj
shes pjese per pc si hardiska sata80 gb10euro 40 gb 5 euro dhe ATA 80 gb (5 euro) 40 gb(3euro) 20 gb(2 euro) per pc po ashtu ram memorie ddr2 , 512 mb ddr 2 ddr per pc dhe per laptop 1 gb 512 ddr2 nga 5 euro po ashtu procesor pa thuma 2.8 ghz 2.5 2.2 nga 3 euro tjer power suplay te ndryshem 3 euro per cop dvd rom
mund te komunikojm edhe ne viber +37745560993 per qmime shum t lira
Kemi edhe tastjera 2 euro original plus kabllo te ndryshme per rrjet vga e shum tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim