Hardiska 2TB 50 ero

Shitet nga: avni 21 Jan 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
shes hardiska te llaptopav dhe per kompjutera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim