Hp Laser jet 1300

Shitet nga: Minator 09 Shk 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes printerin ne gjendje te rregullt vetem tuner i mungon dhe mun ta shfrytezoni ne pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim