Kamera Te Siguries Per Shtepi Dhe lokale

Shitet nga: Flori 04 Nën 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Bejm Shitjen dhe Montimin e kamerave per siguri ne Lokale shtepi dhe ne gjdo biznes apo vend ku jetoni.
Mundeni ti percilleni kamerat kudo qe ndodheni ne kosov dhe jasht kosoves live.
Kamerat jan te ardhura nga zvicrra dhe me garancion deri 24 muaj FLM Per mirkuptim Me Rrespekt Stafi N.T.P.COMPUTERSHOP FLORI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim