Kerkoj Pllak Per Kopjuter Asus P5q Se Plus ...!!!

Shitet nga: asus 02 Pri 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
pa procesor pa hdd eh firmes asus p5q se plus qofse ka donjeri net mu lajmrohet ne hotmail dhe net ma dergon ni foto pllakes dhe qmimin flm per mirkurptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim