LCD Monitor-llaptop

Shitet nga: Ferizaj 06 Jan 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Ferizaj
Jan LCD monitora per llaptopa,jan te perdorur,jan hjek prej llaptopav te cilet e kan pase pllaken ame ne defekt.Jan ne regull dhe punojn,jan te ndryshem ne madhesi por e kan numrin e modelit te fotografuar ku mund ti identifikoni ma leht nese eshte ndoj njeri qe ju nevojitet.
Qmimi per cope vetem 20 euro
Qmimi per krejt nga 10 euro per cop(20)
SMS ose Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim